Szybkie pożyczki online bez weryfikacji od Bociana

Bocian Pożyczki jest firmą funkcjonującą na rynku już od ponad 23 lat. Posiada w 100% polski kapitał oraz udziela kredytów już ponad 2 000 000 klientów. Przez lata pracy na rynku, Bocian stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek pożyczkowych w Polsce. Świadczy on pożyczki oraz usługi leasingu konsumenckiego. Jedną z głównych zalet oferty jest indywidualne podejście do klienta oraz jego historii kredytowej. Bocian należy do nielicznych firm, które udzielają pożyczek bez weryfikacji, zależnie od sytuacji klienta.

Charakterystyka oferty Bocian Pożyczki

Obecnie, u Bociana można uzyskać od 1 000 do 3 000 zł w ramach pożyczki na dowód bez zaświadczenia. Usługi firmy zmieniają się z biegiem czasu, dopasowując do oczekiwań klientów. Standardowa umowa pożyczkowa zawierana jest na okres 35 tygodni. RRSO zobowiązań znajduje się w okolicach 90%. Jest to sporo, jednak w zamian możemy liczyć na osobistą obsługę, szybką wypłatę pieniędzy, oraz indywidualną analizę historii kredytowej.

Zalety szybkich pożyczek bez weryfikacji

Bocian pożyczki przez lata wyróżnił swoje usługi na rynku, zwiększając dostępność swoich pożyczek, szybkość wypłaty środków, oraz wprowadzając elastyczne zasady w spłacie. Pożyczki pozabankowe nie są już produktem niszowym, ponieważ potrafią rywalizować z kredytami. Polecamy usługi Bocian Pożyczki, ponieważ:

Pożyczki bez weryfikacji

Wiele serwisów pożyczkowych sprawdza nie tylko zdolność kredytową klienta, ale również jego historię spłaty zobowiązań. Ten typ weryfikacji znacznie utrudnia zdobycie pożyczki dla dwóch grup osób: tych, którzy w przeszłości zalegali ze spłatą, oraz tych, którzy jeszcze nie brali pożyczek.

pożyczki bez weryfikacji

Wielu konsumentów nie zdaje sobie sprawy, że do uzyskania większej pożyczki należy wykazać, że w przeszłości braliśmy mniejsze zobowiązania i spłaciliśmy je bez trudu. Zakup na raty 0% czy korzystanie z karty kredytowej przez krótki okres, potrafią przekonać bank do nas jako klienta pożyczkowego. Jeżeli już za pierwszym razem chcemy pożyczyć porządną kwotę dla której nie mamy zabezpieczenia, jak np. w przypadku kredytów hipotecznych, zarówno banki, jak i pożyczkodawcy mogą odwrócić się do nas plecami.

Oferta Bociana, to pożyczka bez rozmowy telefonicznej i bez BIKu online. Nie mając doświadczenia lub co gorsza, jeśli w przeszłości mieliśmy zaległy dług, większość firm natychmiastowo odrzuci nasz wniosek. Jeżeli jednak mamy regularne dochody, Bocian chętnie zawrze z nami umowę, dopasowaną do wysokości naszych zarobków.

Szybka wypłata środków

Pożyczka u Bociana wypłacana jest natychmiast po podpisaniu umowy. Pieniądze wręczy ci pracownik firmy, który przyniósł dokumenty, choć możesz poprosić również o przelew na konto. To właśnie konieczność zakładania kont bankowych przy kredytach sprawia, że często czekamy na wypłatę środków nawet kilka dni od podpisania dokumentów. System obsługi Bociana pozwala uniknąć tego typu utrudnień.

Elastyczne warunki spłaty

Bocian pożyczki pozwala klientom na dopasowanie czasu i formy spłaty rat do ich własnych potrzeb. Ta zaleta usługi jest skutkiem jej naturalnej ewolucji. Początkowo Bocian oferował pożyczki z cotygodniowymi ratami. Pomagało to klientom obsługiwać zobowiązania na bieżąco. Obecnie jesteśmy jednak przyzwyczajeni do obsługi zobowiązań poprzez raty miesięczne. Mając to na uwadze, Bocian dostosował oferty pod współczesne oczekiwania. Dlatego teraz, w Bocian Pożyczki możemy spłacać raty co miesiąc, jeżeli nie chcemy robić tego co tydzień.

Internet nie był aż tak łatwodostępny i zaufany za początków Bociana, zwykło się więc, że raty od klientów zbierał pracownik firmy, który osobiście odwiedzał pożyczkobiorcę w umówionym terminie. Wciąż możemy skorzystać z tego sposobu współpracy, jeżeli nam on odpowiada. Zgodnie z duchem czasu, Bocian pozwala również na spłatę przez internet, bez konieczności osobistego kontaktu z firmą. Klienci znajdą więc tu taką formę pożyczania, która najbardziej ich usatysfakcjonuje.

Jak skorzystać z oferty Bociana?

Wnioskowanie o pożyczkę u Bociana należy do najłatwiejszych rozwiązań. Cały proces składa się z czterech szybkich kroków, które nie sprawią ci żadnych trudności:

Ile kosztuje pożyczka u Bociana?

Bocian pożyczki uzgadnia warunki oferty indywidualnie ze swoimi klientami. Wobec tego na stronie internetowej zwykle widoczne są tylko przykładowe oferty. Zależnie od warunków kredytowania, tygodniowa rata wyniesie niecałe 40 zł, przy czym RRSO wynosi około 90%. Warto sprawdzić ofertę w porównywarce pożyczkowej z kalkulatorem kosztów: https://pozyczkaportal.pl/pozyczki/bocian-pozyczki/. Sprawdzisz w niej przewidywaną wysokość rat dla dowolnych parametrów umowy.

Jak wypełnić wniosek o pożyczkę?

Wniosek najłatwiej wypełnić na stronie internetowej. Składa się on z czterech części, w których podasz informacje osobowe, kontaktowe, oraz dochodowe. Informacje, o które prosi firma Bocian Pożyczki, obecnie nie odróżniają się od tych wymaganych przez inne instytucje, w tym banki. Są one konieczne, aby firma mogła ocenić twoje możliwości spłaty zobowiązania oraz oszacowała uczciwe warunki umowy.

Ile trwa oczekiwanie na decyzję?

Decyzję o przyznaniu pożyczki i wysokości proponowanej kwoty otrzymasz zwykle w ciągu godziny. Ponieważ Bocian nie przeprowadza weryfikacji w bazach klientów, na decyzje wpłynie głównie wysokość uzyskiwanych przez ciebie zarobków. Firma musi mieć pewność, że będziesz w stanie obsłużyć domowe wydatki łącznie z ratami, nawet gdyby te lekko wzrosły. Co ważne, w ocenie nie ma znaczenia źródło naszych dochodów. Nawet jeżeli otrzymujesz pieniądze z emerytury lub renty, możesz starać się o pożyczkę.

Jak wygląda spotkanie z doradcą?

Wiele firm oferuje kontakt i doradztwo pożyczkowe, często telefoniczne. W przypadku Bociana, ze specjalistą umówisz się na osobistą wizytę u siebie w domu. Wspólnie ustalicie dzień i godzinę, o której doradca przyjdzie pod wskazany adres. Zaprezentuje ci on umowę, omówi z tobą wszystkie warunki pożyczki, odpowie na pytania, oraz osobiście wręczy pieniądze.

Jakie są warunki udzielania szybkich pożyczek online bez weryfikacji u Bociana?

Dofinansowanie w Bocian Pożyczki jest jednym z najłatwiejszych do uzyskania. Ma to poniekąd związek z kwotą, jaką oferuje Bocian — oferując klientom po kilka tysięcy, płynność finansowa firmy nie ucierpi zanadto, gdy kilku okaże się nierzetelnych. W ten sposób firma jest w stanie zaufać klientom na podstawie przede wszystkim dochodów uzyskiwanych przez klienta.

Aby pożyczyć pieniądze od bociana, musisz:

Bocian analizuje wnioski złożone przez wszystkich klientów, niezależnie od ich historii kredytowej. Naturalnie, jeżeli jest ona pozytywna, łatwiej będzie nam otrzymać wysoką kwotę pożyczki. Jeżeli jesteś ciekaw, jak wygląda twoja historia kredytowa, możesz ją sprawdzić, wykorzystując darmowy raport BIK.

Podsumowanie oferty Bociana

Bocian Pożyczki należy do najciekawszych oferty na rynku. Możliwość pożyczenia gotówki nawet z nieprzychylną historią kredytową jest coraz rzadziej spotykana. Przez to nawet teraz, po ponad 20 latach na rynku, Bocian wciąż znajduje nowych klientów. Umowa jest prosta w uzyskaniu oraz posiada elastyczne warunki. Oczywiście, z obsługą wiążą się koszta, tych jednak nie unikniemy.